Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. podlaskiego
Dzisiaj jest sobota, 30 Września 2023 roku.
Zarząd Wojewódzki
www.zwnszzpbialystok.pl

ZT Emerytów i rencistów NSZZ P Białystok

W dniu 13 czerwca 2015 roku na terenie Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku odbył się wielki piknik rodzinny. Mógł w nim wziąć udział każdy funkcjonariusz i pracownik Policji razem z dziećmi, dla których przygotowano moc atrakcji. Imprezę, na której bawiło się 600 osób zorganizowały Niezależne Samorządne Związki Zawodowe Policjantów.

 

Wielki piknik rodzinny dla funkcjonariuszy i pracowników Policji odbył się dzisiaj na terenie Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku. Dla najmłodszych uczestników zabawy przygotowano moc atrakcji. Był pokaz tresury psów służbowych i pokaz różnorodnego sprzętu będącego na wyposażeniu Policji, gdzie każdy mógł zasiąść za kierownicą radiowozu lub motocykla, a także zobaczyć wóz bojowy Straży Pożarnej. Dzieci miały również do swojej dyspozycji ogromne dmuchane zjeżdżalnie i place zabaw, trampolinę oraz dodatkowe atrakcje przygotowane przez animatorów z Klanzy, m.in. gry i zabawy zespołowe oraz indywidualne, malowanie twarzy i możliwość puszczania wielkich mydlanych baniek. Organizatorzy nie zapomnieli również o słodkościach dla najmłodszych w postaci m.in. lodów i waty cukrowej, a na wszystkich już zmęczonych zabawą czekał grillowany posiłek. Piknik zorganizowali przedstawiciele Niezależnych Samorządnych Związków Zawodowych Policjantów z Zarządu Wojewódzkiego, Zarządów Terenowych KWP i KMP w Białymstoku, Zarządu Terenowego Oddziału Prewencji Policji oraz Zarządu Terenowego Emerytów i Rencistów. Pogoda dopisała i wszyscy byli we wspaniałych nastrojach, co sprawiło, że 600 obecnych na pikniku osób bawiło się wspaniale.

 

* źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl

 

 

10 lutego 2015roku w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Białymstoku odbyło się spotkanie policyjnych związkowców – emerytów i rencistów. Była to dobra okazja, aby porozmawiać z seniorami na temat ich bezpieczeństwa.

 

W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Białymstoku odbyło się dzisiaj spotkanie zorganizowane przez Zarząd Terenowy Emerytów i Rencistów Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Białymstoku. Wśród zaproszonych gości, oprócz członków związku, byli przedstawiciele Wydziału Ruchu Drogowego i Wydziału Prewencji oraz pracownik Narodowego Banku Polskiego. Policjantka drogówki w ramach działań „Kieruj się rozsądkiem” przypominała seniorom podstawowe zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym i omawiała sposoby unikania zagrożeń na drodze. Prelegentka z Wydziału Prewencji poruszała tematy związane z szeroko pojętym bezpieczeństwem w życiu codziennym, zwracając szczególną uwagę na aspekty związane z zagrożeniami, jakie niesie ze sobą „działalność” różnego rodzaju oszustów. Specjalistka z Narodowego Banku Polskiego również uczulała seniorów na zagrożenia, z jakimi mogą się spotkać w dziedzinie finansów i przypominała uczestnikom spotkania sposoby zabezpieczania swojego majątku przed utratą.

* źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl

 

 


Posiedzenie ZT Emerytów i Rencistów NSZZ Policjantów w dniu 17.10.2014 roku(17.10.2014r.)

 

          W dniu 17 października 2014 roku odbyło się posiedzenie Zarządu Terenowego Emerytów i Rencistów Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Białymstoku.
Obradom przewodniczył Przewodniczący ZT EiR NSZZ Policjantów w Białymstoku Konstanty Panasiuk. W trakcie spotkania omawiano bieżące sprawy. Z uwagi na brak kworum zebranie sprawozdawcze zostało zwołane na dzień 22 października 2014 roku.

 

 

          Gościem spotkania był Podlaski Komendant Wojewódzki Policji nadinsp. Sławomir Mierzwa i Wiceprzewodnicząca Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów województwa podlaskiego Hanna Wierzbicka, którzy wzięli udział we wręczaniu upominków emerytom, którzy ukończyli 50, 55 i 60 lat.


 

Wycieczka do Pragi (11-14.05.2014)

 

W dniach 11 – 14 maja 2014 roku odbyła się wycieczka do Pragi zorganizowana przez Zarząd Terenowy Emerytów i Rencistów Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Białymstoku, w której uczestniczyło 50 osób. Wraz z przewodnikiem zwiedzono między innymi Kudowę Zdrój oraz przepiękną Pragę.


 

Wręczanie książek emerytom(17.10.2013)

 


 

Dzień Dziecka – Piknik rodzinny(01.06.2014)

 

W sobotę 31 maja 2014 roku na terenie Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku przy ul. 42 Pułku Piechoty 44 odbyło się spotkanie integracyjne funkcjonariuszy oraz ich rodzin z okazji Dnia Dziecka. Imprezę zorganizowały cztery zarządy terenowe NSZZ Policjantów działające na terenie Białegostoku: Komendy Wojewódzkiej Policji, Komendy Miejskiej Policji, Oddziału Prewencji Policji oraz Emerytów i Rencistów. Zarówno pogoda jak również frekwencja dopisały znakomicie. Ponad 600 uczestników pikniku, zwłaszcza tych młodszych wiekiem, mogło skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych przez organizatorów w tym krainy zabaw „Klanzobusu”, placu zabaw „Pszczółki Mai” czy strzelnicy painballowej. Po wyczerpującej zabawie można było posilić się pysznościami z grilla i schłodzić się pysznymi lodami. Uczestnicy spotkania mogli podziwiać również pokaz tresury psów służbowych oraz pokazy sprzętu służbowego Policji, Straży Pożarnej, Żandarmerii Wojskowej i Służby Celnej


 

Wycieczka Kraków – Wieliczka(13.05.2013)

joomla_logo_black NSZZ Policjantów - Zarząd Wojewódzki w Białymstoku ul. Sienkiewicza 65
15-003 Białystok (pok. 104 i 105)

tel. służb. 47 711-24-67, fax 47 711-34-67
Wordpress
Login