Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. podlaskiego » Turniej Strzelecki Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów OPP w Białymstoku
Dzisiaj jest sobota, 02 Grudnia 2023 roku.
Zarząd Wojewódzki
www.zwnszzpbialystok.pl

Turniej Strzelecki Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów OPP w Białymstoku

Data publikacji: 1 czerwca 2017      Kategoria: ZW NSZZ Policjantów woj. podlaskiego

W białostockiej strzelnicy sportowej odbył się już IV Turniej Strzelecki o Puchar Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku. W zawodach uczestniczyło 60 funkcjonariuszy OPP, w tym 8 kobiety. W klasyfikacji indywidualnej najlepszym strzelcem wśród kobiet okazała się Emilia Kuprewicz natomiast wśród mężczyzn Karol Olechowski.

 
          W dniu 24.05.2017 roku na białostockiej strzelnicy sportowej przy ulicy Produkcyjnej 113 odbył się Trzeci Turniej Strzelecki o Puchar Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku. W strzeleckich zmaganiach uczestniczyło 60 funkcjonariuszy OPP w Białymstoku. Zawody obejmowały strzelanie indywidualne kobiet i mężczyzn, jak też tzw. indywidualne open. Po zaciętej rywalizacji na podium stanęły następujące osoby:
 

 

W klasyfikacji indywidualnej kobiet:
 
I miejsce – Emilia Kuprewicz
II miejsce – Joanna Klimuk
III miejsce – Agnieszka Skwierczyńska
 

 

W klasyfikacji indywidualnej mężczyzn:
 
I miejsce – Karol Olechowski
II miejsce – Igor Tarasewicz
III miejsce – Paweł Popławski
 

 

W klasyfikacji indywidulanej open:
 
I miejsce – Paweł Sawoń
II miejsce – Krzysztof Treska
III miejsce – Marek Koroś
 

 

          Atrakcyjne nagrody, puchary, statuetki, medale i dyplomy wraz z serdecznymi gratulacjami zwycięskim drużynom, jak też symboliczne podziękowania wszystkim uczestnikom wręczył, Przewodniczący Zarządu Terenowego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku asp. szt. Piotr Auchimik wspólnie z zaproszonymi gośćmi m.in. Przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów Krzysztof Wierzbicki wraz z Wiceprzewodniczącymi Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów województwa podlaskiego podinsp. Wojciechem Chociej oraz Konstantym Panasiukiem. Wśród zaproszonych gości były także osoby, które wspierają finansowo działalność statutową Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów OPP w Białymstoku tj. Krzysztof Sadowski i Mariusz Zawadzki, Mariusz Kruk i Paweł Lipiński – Spece Gear, Marek Minczewski i Paweł Szczytko – Forteca Paintball, Kamil i Mikołaj Bakoniuk – Podlaskie Centrum Rowerowe SPRINT, Tadeusz Wyszomirski Producent wyposażenia dla wojska i służb mundurowych PERKUN.
 

 

          Konkurs miał na celu doskonalenie umiejętności strzeleckich w ramach sportowej rywalizacji, integrację funkcjonariuszy, jak również promowanie strzelectwa i rywalizacji fair play, jako alternatywy na aktywne spędzanie czasu wolnego.
 


Napisz komentarz

joomla_logo_black NSZZ Policjantów - Zarząd Wojewódzki w Białymstoku ul. Sienkiewicza 65
15-003 Białystok (pok. 104 i 105)

tel. służb. 47 711-24-67, fax 47 711-34-67
Wordpress
Login