Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. podlaskiego
Dzisiaj jest sobota, 30 Września 2023 roku.
Zarząd Wojewódzki
www.zwnszzpbialystok.pl

ZT NSZZ P KMP Białystok

Dzień dziecka KMP

       W sobotę 11 czerwca 2016 roku Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku zorganizował Piknik Rodzinny połączony z obchodami Międzynarodowego Dnia Dziecka. W Parku Linowym Fasty bawiło się 400 osób – policjanci z rodzinami oraz zaproszeni goście. Ogromną atrakcję stanowił czołg wystawiony przez zaprzyjaźnionych organizatorów Pikniku Militarnego. Atrakcje znajdujące się na terenie Parku zapewniły doskonalą zabawę zarówno dzieciom jak i dorosłym. Mimo nie najlepszej aury dużym zainteresowaniem cieszyły się również tradycyjne lody z sokólskiej lodziarni. Zmęczeni zabawą odpoczywali posilając się wyśmienitą karkówką i kiełbaską własnoręcznie upieczoną na ognisku.

 

Wielki Piknik Rodzinny

W dniu 13 czerwca 2015 roku na terenie Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku odbył się wielki piknik rodzinny. Mógł w nim wziąć udział każdy funkcjonariusz i pracownik Policji razem z dziećmi, dla których przygotowano moc atrakcji. Imprezę, na której bawiło się 600 osób zorganizowały Niezależne Samorządne Związki Zawodowe Policjantów.

 

Wielki piknik rodzinny dla funkcjonariuszy i pracowników Policji odbył się dzisiaj na terenie Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku. Dla najmłodszych uczestników zabawy przygotowano moc atrakcji. Był pokaz tresury psów służbowych i pokaz różnorodnego sprzętu będącego na wyposażeniu Policji, gdzie każdy mógł zasiąść za kierownicą radiowozu lub motocykla, a także zobaczyć wóz bojowy Straży Pożarnej. Dzieci miały również do swojej dyspozycji ogromne dmuchane zjeżdżalnie i place zabaw, trampolinę oraz dodatkowe atrakcje przygotowane przez animatorów z Klanzy, m.in. gry i zabawy zespołowe oraz indywidualne, malowanie twarzy i możliwość puszczania wielkich mydlanych baniek. Organizatorzy nie zapomnieli również o słodkościach dla najmłodszych w postaci m.in. lodów i waty cukrowej, a na wszystkich już zmęczonych zabawą czekał grillowany posiłek. Piknik zorganizowali przedstawiciele Niezależnych Samorządnych Związków Zawodowych Policjantów z Zarządu Wojewódzkiego, Zarządów Terenowych KWP i KMP w Białymstoku, Zarządu Terenowego Oddziału Prewencji Policji oraz Zarządu Terenowego Emerytów i Rencistów. Pogoda dopisała i wszyscy byli we wspaniałych nastrojach, co sprawiło, że 600 obecnych na pikniku osób bawiło się wspaniale.

 

* źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl

 

 

Konferencja sprawozdawcza KMP Białystok 2014 rok

Choinka dla dzieci – 22.02.2014 rok

Dzień Dziecka – Piknik rodzinny – 01.06.2013 rok

joomla_logo_black NSZZ Policjantów - Zarząd Wojewódzki w Białymstoku ul. Sienkiewicza 65
15-003 Białystok (pok. 104 i 105)

tel. służb. 47 711-24-67, fax 47 711-34-67
Wordpress
Login