Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. podlaskiego
Dzisiaj jest sobota, 30 Września 2023 roku.
Zarząd Wojewódzki
www.zwnszzpbialystok.pl

ZT NSZZ P Sejny

Spływ Kajakowy rzeką Czarna Hańcza (dnia 12.08.2016r.)

W dniu 12 sierpnia 2016 r Zarząd Terenowy KPP w Sejnach wspólnie z Zarządem Terenowym KPP w Augustowie zorganizował spływ kajakowy rzeką Czarna Hańcza. W spływie wzięło udział 24 policjantów z osobami towarzyszącymi.Trasa spływu obejmowała najciekawszy i najatrakcyjniejszy pod względem przyrodniczym odcinek rzeki Czarna Hańcza tj. od mostu w m. Głęboki Bród do stanicy w m.Rygol.Jest to zarazem najtrudniejszy do pokonania odcinek.Na zakończenie kilkugodzinnego spływu uczestnicy wspólnie zasiedli przy ognisku, gdzie mogli upiec kiełbaskę oraz poczęstować sie bigosem.

Piknik Rodzinny – III Niebieski Statek”(dnia 03.07.2016r.)

W dniu 3 lipca 2016 roku w Augustowie odbył się piknik rodzinny „ III NIEBIESKI STATEK” zorganizowany przez Zarządy Terenowe NSZZ Policjantów: w Suwałkach, w Sejnach i Augustowie.

W rejsie uczestniczyły 183 osoby, policjanci wraz z rodzinami. O godz. 11.00 statek „Sajno” wyruszył z portu żeglugi i płynął jeziorami Necko oraz Białe. Uczestnicy rejsu wzięli udział w śluzowaniu na jeziorze Studzieniczne. W trakcie podróży dzieci otrzymały, lody, balony i słodycze. W Sanktuarium Maryjnym w Studzienicznej odbył się postój. W drodze powrotnej pasażerowie rejsu zatrzymali się w ośrodku „Oficerski Yacht Club Pacyfic”, gdzie pod wiatą odbył się poczęstunek oraz ognisko z pieczeniem kiełbasek. Dzieci otrzymały pop corn. Dużo śmiechu było przy turnieju rzutu moherowym beretem. Następnie około godz. 18.00 statek zawinął do portu w Augustowie.łkach, w Sejnach i Augustowie.

 


Zabawa choinkowa dla dzieci funkcjonariuszy KPP w Sejnach (dnia 14.02.2015r.)

 

W dniu 14 lutego 2015 roku w Galerii Plaza przy ul.Dwernickiego 15 w Suwałkach odbyła się zabawa choinkowa dla dzieci funkcjonariuszy KPP w Sejnach, zorganizowana przez Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów Komendy Powiatowej Policji w Sejnach. Choinka rozpoczęła się o godz.10.30 wspólnym seansem filmowym dla dzieci i rodziców, którzy w kinie Cinema Lumiere mieli do wyboru filmy pt. „Baranek Shaun” , „Jupiter-intronizacja” i „Pingwiny z Madagaskaru”. W tym czasie najmłodsze pociechy mogły wraz z rodzicami aktywnie spożytkować energię w Sali Zabaw „Lollipop”. Po obejrzanym seansie filmowym oraz zakończonych zabawach dzieci odwiedziły pizzerię Dominium oraz restaurację KFC, znajdujące się w Galerii. Tam czekały na nich ciepłe posiłki, oraz słodycze i lody. Rodzice tymczasem spędzili ten czas na wspólnych rozmowach przy kawie lub herbacie. Dzieci, które nie mogły uczestniczyć w imprezie choinkowej, otrzymały paczki.

 


 

W dniu 29 czerwca 2014 roku w Augustowie odbył się piknik rodzinny „NIEBIESKI STATEK”. Zorganizowany został przez Zarządy Terenowe NSZZ Policjantów: w Suwałkach, Sejnach i Augustowie. (dnia 29.06.2014r.)

 

W rejsie uczestniczyli policjanci wraz z rodzinami. Rejs odbył się statkiem „Sajno”. Rozpoczął się o godz. 11.00 z portu żeglugi jeziorami: Necko, Białe a następnie odbyło się „śluzowanie” na jeziorze Studzienniczne. W trakcie rejsu dzieci otrzymały lody, słodycze. Przerwa odbyła się w Sanktuarium Maryjnym w Studziennicznej. W drodze powrotnej w ośrodku „Yacht Club” pod wiatą odbył się poczęstunek oraz ognisko z pieczeniem kiełbasek i bigosem. Na koniec rejsu każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy znaczek. Łącznie w pikniku rodzinnym „NIEBIESKI STATEK” uczestniczyło 202 osoby .

 

joomla_logo_black NSZZ Policjantów - Zarząd Wojewódzki w Białymstoku ul. Sienkiewicza 65
15-003 Białystok (pok. 104 i 105)

tel. służb. 47 711-24-67, fax 47 711-34-67
Wordpress
Login