Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. podlaskiego
Dzisiaj jest sobota, 30 Września 2023 roku.
Zarząd Wojewódzki
www.zwnszzpbialystok.pl

ZT NSZZ P Augustów

Związkowcy z Augustowa na pikniku.(dnia 23.08.2020)

W niedzielę 23 sierpnia 2020 o godz. 12.00 z portu CKT w Augustowie grupa 54 osób wypłynęła katamaranem „Albatros” . Atrakcją dla dzieci były brokatowe tatuaże, balony i lody dla wszystkich. Płynęliśmy jeziorami Necko, Białe, Studzieniczne. Było również śluzowanie w m. Przewięź. O 14.00 dotarliśmy do Oficerskiego Yacht Clubu w Augustowie gdzie czekało ognisko z pieczeniem kiełbasek i bigos. Dzieci dostały także watę cukrową i pop-corn. O godz. 17.00 przycumowaliśmy do brzegu w porcie CKT, gdzie zakończyliśmy piknik.

 


Spływ rzeką Marycha(dnia 18.07.2020)

Dnia 18 lipca 2020 roku grupa 21 śmiałków ruszyła o godz.10.00 spod KPP w Augustowie na spływ . Przy moście w miejscowości Zelwa wodowaliśmy kajaki na rzekę Marycha. Płynęliśmy ok. 6 godzin. Płynęliśmy pierwszy raz tą rzeką i nie wiedzieliśmy czego mamy się spodziewać. Po jednej stronie rzeki Litwa-dookoła słupki graniczne a na drugim brzegu polskie słupki graniczne. Piękne widoki, czysta woda i „parę” przeszkód w postaci zwalonych pni drzew.
W Gibach na zakończenie odbyło się ognisko, były kartacze, kiełbaska i ok. godz. 21.00 powrót do Augustowa. W przyszłym roku planowana jest kontynuacja spływu do tzw. trójstyku granicznego tj. granicy Polski, Litwy i Białorusi.

 


„Mikołaj” w KPP w AUGUSTOWIE(dnia 20.01.2018)

       Dzieci policjantów dotrzymały słowa i w dniu 20 stycznia 2018 roku w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Augustowie odbyła się zabawa choinkowa. Były balony, poczęstunek, wata cukrowa i popcorn a następnie „Mikołaj” rozdał 25 dzieciom paczki ufundowane przez Zarząd Terenowy Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów Komendy Powiatowej Policji w Augustowie. Dzieci obiecały, iż za rok również będą.

 


Związkowcy w Teatrze(dnia 22.08.2016r.)

zapiski

       W dniu 22 sierpnia 2016 roku grupa dwudziestu związkowców KPP w Augustowie wraz z osobami towarzyszącymi obejrzała spektakl teatralny „Zapiski oficera Armii Czerwonej”, który grany był w teatrze „Iskra” w Augustowie. Kunszt aktorski Krzysztofa Ławniczaka sprawił, że Misza Zubow stał się ikoną białostockiego życia kulturalnego – to żywa legenda o niesłabnącej sile oddziaływania. Potwierdziły to brawa na stojąco na zakończenie widowiska.

 


Piknik Rodzinny – III Niebieski Statek”(dnia 03.07.2016r.)

W dniu 3 lipca 2016 roku w Augustowie odbył się piknik rodzinny „ III NIEBIESKI STATEK” zorganizowany przez Zarządy Terenowe NSZZ Policjantów: w Suwałkach, w Sejnach i Augustowie.

W rejsie uczestniczyły 183 osoby, policjanci wraz z rodzinami. O godz. 11.00 statek „Sajno” wyruszył z portu żeglugi i płynął jeziorami Necko oraz Białe. Uczestnicy rejsu wzięli udział w śluzowaniu na jeziorze Studzieniczne. W trakcie podróży dzieci otrzymały, lody, balony i słodycze. W Sanktuarium Maryjnym w Studzienicznej odbył się postój. W drodze powrotnej pasażerowie rejsu zatrzymali się w ośrodku „Oficerski Yacht Club Pacyfic”, gdzie pod wiatą odbył się poczęstunek oraz ognisko z pieczeniem kiełbasek. Dzieci otrzymały pop corn. Dużo śmiechu było przy turnieju rzutu moherowym beretem. Następnie około godz. 18.00 statek zawinął do portu w Augustowie.łkach, w Sejnach i Augustowie.

 


Rajd rowerowy „Od seniora do juniora”(dnia 19.06.2016r.)

       W rajdzie udział wzięło dwudziestu jeden uczestników. Najstarszy miał pięćdziesiąt osiem lat a najmłodsza uczestniczka, która samodzielnie przejechała trasę rowerem lat siedem. Trasa rajdu liczyła dwadzieścia pięć kilometrów
i wiodła nad Kanałem Augustowskim, dookoła jeziora Sajno i szlakiem „Green Velo”. Był również konkurs rzutem beretem na odległość. Na zakończenie odbyło się ognisko z tradycyjnym pieczeniem kiełbasek oraz poczęstunkiem w postaci: bigosu i fasolki po bretońsku. W związku z dużym zainteresowaniem ze strony płci pięknej ta forma wypoczynku na stałe zawita do naszego kalendarza imprez.

 

 


Turniej Piłki Nożnej o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Augustowie(dnia 25.04.2015r.)

W dniu 25 kwietnia 2015 r. na boisku „ORLIK” w Augustowie Zarząd Terenowy z KPP Augustów zorganizował Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Augustowie. Do wzięcia udziału zaproszenia otrzymało osiem Komend Powiatowych Policji z województw podlaskiego
i warmińsko-mazurskiego. Stawiły się cztery: Augustów, Grajewo, Sejny i Suwałki. Każda drużyna grała z każdą. Puchary ufundował ZW NSZZ Policjantów województwa podlaskiego. Pamiątkową statuetkę otrzymał najstarszy zawodnik, którym okazał się Andrzej K. z KMP Suwałki. Najlepszym bramkarzem Wojtek Z. z Augustowa. Najwięcej (12) bramek zdobył Adam S. z Augustowa. III miejsce zdobyła KPP Suwałki, II wywalczyła drużyna z Grajewa. Zwycięstwo przypadło KPP Augustów.

 


Związkowcy z Augustowa triumfatorami II Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Olecku(dnia 25.10.2014r.)

25 października 2014 r. w hali „Lega” w Olecku rozegrany został II Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Olecku
Do wzięcia udziału w turniej zaproszonych zostało osiem drużyn służb mundurowych m.in.: Państwowej Straży Pożarnej w Olecku, Aresztu Śledczego w Suwałkach oraz drużyny reprezentujące formacje Policji
z województw: warmińsko – mazurskiego i podlaskiego: Augustów, Suwałki, Kętrzyn oraz Olecko. Olecki Turniej Halowej Piłki Nożnej zakończył się zwycięstwem drużyny piłkarskiej Komendy Powiatowej Policji w Augustowie. Zwycięski puchar odebrał kapitan drużyny z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Olecku. Drużyna osiągnęła maksymalną ilość punktów wygrywając wszystkie mecze. Statuetka dla najlepszego strzelca turnieju przypadła dla Adama Stankiewicza – funkcjonariusza Komendy Powiatowej Policji w Augustowie. Pamiątkowe puchary i upominki dla najlepszych piłkarzy ufundował i wręczył Pan Wacław Olszewski – Burmistrz Miasta Olecko. Gratulujemy zwycięstwa.


W dniu 29 czerwca 2014 roku w Augustowie odbył się piknik rodzinny „NIEBIESKI STATEK”. Zorganizowany został przez Zarządy Terenowe NSZZ Policjantów: w Suwałkach, Sejnach i Augustowie. (dnia 29.06.2014r.)

 

W rejsie uczestniczyli policjanci wraz z rodzinami. Rejs odbył się statkiem „Sajno”. Rozpoczął się o godz. 11.00 z portu żeglugi jeziorami: Necko, Białe a następnie odbyło się „śluzowanie” na jeziorze Studzienniczne. W trakcie rejsu dzieci otrzymały lody, słodycze. Przerwa odbyła się w Sanktuarium Maryjnym w Studziennicznej. W drodze powrotnej w ośrodku „Yacht Club” pod wiatą odbył się poczęstunek oraz ognisko z pieczeniem kiełbasek i bigosem. Na koniec rejsu każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy znaczek. Łącznie w pikniku rodzinnym „NIEBIESKI STATEK” uczestniczyło 202 osoby .

 

joomla_logo_black NSZZ Policjantów - Zarząd Wojewódzki w Białymstoku ul. Sienkiewicza 65
15-003 Białystok (pok. 104 i 105)

tel. służb. 47 711-24-67, fax 47 711-34-67
Wordpress
Login