Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. podlaskiego
Dzisiaj jest sobota, 30 Września 2023 roku.
Zarząd Wojewódzki
www.zwnszzpbialystok.pl

ZT NSZZ P OPP Białystok

Turniej Strzelecki Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów OPP w Białymstoku(dnia 24.05.2017r.)

W białostockiej strzelnicy sportowej odbył się już IV Turniej Strzelecki o Puchar Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku. W zawodach uczestniczyło 60 funkcjonariuszy OPP, w tym 8 kobiety. W klasyfikacji indywidualnej najlepszym strzelcem wśród kobiet okazała się Emilia Kuprewicz natomiast wśród mężczyzn Karol Olechowski.

 
          W dniu 24.05.2017 roku na białostockiej strzelnicy sportowej przy ulicy Produkcyjnej 113 odbył się Trzeci Turniej Strzelecki o Puchar Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku. W strzeleckich zmaganiach uczestniczyło 60 funkcjonariuszy OPP w Białymstoku. Zawody obejmowały strzelanie indywidualne kobiet i mężczyzn, jak też tzw. indywidualne open. Po zaciętej rywalizacji na podium stanęły następujące osoby:
 

 

W klasyfikacji indywidualnej kobiet:
 
I miejsce – Emilia Kuprewicz
II miejsce – Joanna Klimuk
III miejsce – Agnieszka Skwierczyńska
 

 

W klasyfikacji indywidualnej mężczyzn:
 
I miejsce – Karol Olechowski
II miejsce – Igor Tarasewicz
III miejsce – Paweł Popławski
 

 

W klasyfikacji indywidulanej open:
 
I miejsce – Paweł Sawoń
II miejsce – Krzysztof Treska
III miejsce – Marek Koroś
 

 

          Atrakcyjne nagrody, puchary, statuetki, medale i dyplomy wraz z serdecznymi gratulacjami zwycięskim drużynom, jak też symboliczne podziękowania wszystkim uczestnikom wręczył, Przewodniczący Zarządu Terenowego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku asp. szt. Piotr Auchimik wspólnie z zaproszonymi gośćmi m.in. Przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów Krzysztof Wierzbicki wraz z Wiceprzewodniczącymi Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów województwa podlaskiego podinsp. Wojciechem Chociej oraz Konstantym Panasiukiem. Wśród zaproszonych gości były także osoby, które wspierają finansowo działalność statutową Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów OPP w Białymstoku tj. Krzysztof Sadowski i Mariusz Zawadzki, Mariusz Kruk i Paweł Lipiński – Spece Gear, Marek Minczewski i Paweł Szczytko – Forteca Paintball, Kamil i Mikołaj Bakoniuk – Podlaskie Centrum Rowerowe SPRINT, Tadeusz Wyszomirski Producent wyposażenia dla wojska i służb mundurowych PERKUN.
 

 

          Konkurs miał na celu doskonalenie umiejętności strzeleckich w ramach sportowej rywalizacji, integrację funkcjonariuszy, jak również promowanie strzelectwa i rywalizacji fair play, jako alternatywy na aktywne spędzanie czasu wolnego.
 

Hero Run(dnia 27.08.2016r.)

W ubiegłą sobotę 27 sierpnia 2016 roku grupa śmiałków podjęła trudne zadanie sprawdzenia swoich możliwości podczas ekstremalnego biegu przełajowo-przeszkodowego Hero Run zorganizowanego na terenie starego wyrobiska żwirowego w miejscowości Ogrodniczki. Na dystansie 7 km z licznymi przeszkodami terenowymi zmierzyło się ponad 450 uczestników. Podczas biegu nie zabrakło niezwykle ciężkich do pokonania wzniesień, brodzenia w wodzie, zasieków, okopów, wspinaczki po linie, przeskakiwania ścian czy trudnych odcinków z obciążeniem (opony, kłody, worki z piaskiem). Dodatkową przeszkodę zagwarantowała pogoda lejąc z nieba 30 stopniowy żar. Wyzwaniu stawili czoła również funkcjonariusze Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku wspierani przez Zarząd Terenowy Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku. Sześcioosobowa drużyna składająca się z: sierż. szt. Andrzej Dubowski, sierż. szt. Mirosław Klimuk, sierż. szt. Emilia Guzowska, st. sierż. Maciej Dziemian, st. sierż. Mateusz Maliszewski oraz sierż. Michał Cieśliński ukończyła bieg w czasie nieco ponad godzinę. Debiutująca w biegu sierż. szt. Emilia Guzowska zajęła I miejsce wśród wszystkich startujących pań. Zdaniem policjantów ten bieg to dla nich nie tylko możliwość sprawdzenia się w trudnych warunkach, ale również próba silnego charakteru oraz wytrwałości w dążeniu do wyznaczonego celu.

 


Wielki Piknik Rodzinny

W dniu 13 czerwca 2015 roku na terenie Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku odbył się wielki piknik rodzinny. Mógł w nim wziąć udział każdy funkcjonariusz i pracownik Policji razem z dziećmi, dla których przygotowano moc atrakcji. Imprezę, na której bawiło się 600 osób zorganizowały Niezależne Samorządne Związki Zawodowe Policjantów.

 

Wielki piknik rodzinny dla funkcjonariuszy i pracowników Policji odbył się dzisiaj na terenie Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku. Dla najmłodszych uczestników zabawy przygotowano moc atrakcji. Był pokaz tresury psów służbowych i pokaz różnorodnego sprzętu będącego na wyposażeniu Policji, gdzie każdy mógł zasiąść za kierownicą radiowozu lub motocykla, a także zobaczyć wóz bojowy Straży Pożarnej. Dzieci miały również do swojej dyspozycji ogromne dmuchane zjeżdżalnie i place zabaw, trampolinę oraz dodatkowe atrakcje przygotowane przez animatorów z Klanzy, m.in. gry i zabawy zespołowe oraz indywidualne, malowanie twarzy i możliwość puszczania wielkich mydlanych baniek. Organizatorzy nie zapomnieli również o słodkościach dla najmłodszych w postaci m.in. lodów i waty cukrowej, a na wszystkich już zmęczonych zabawą czekał grillowany posiłek. Piknik zorganizowali przedstawiciele Niezależnych Samorządnych Związków Zawodowych Policjantów z Zarządu Wojewódzkiego, Zarządów Terenowych KWP i KMP w Białymstoku, Zarządu Terenowego Oddziału Prewencji Policji oraz Zarządu Terenowego Emerytów i Rencistów. Pogoda dopisała i wszyscy byli we wspaniałych nastrojach, co sprawiło, że 600 obecnych na pikniku osób bawiło się wspaniale.

 

* źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl

 

 

Choinka dla dzieci 2015r.

W dniu 08 lutego 2015 roku w Fikolandzie przy ul. Handlowej 1 odbyła się zabawa choinkowa dla dzieci funkcjonariuszy oraz pracowników Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku zorganizowana przez Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku. Impreza rozpoczęła się o godz. 9.00 wspólną zabawą dzieci z animatorami, natomiast rodzice mogli spędzić ten czas na pogaduszkach przy kawie lub herbacie. Następnie Święty Mikołaj rozdał wszystkim prezenty oraz obdarował dodatkowymi upominkami niektóre dzieci biorące udział w konkursie plastycznym. Jak co roku impreza choinkowa cieszy się ogromnym zainteresowaniem wydano rekordową ilość 89 paczek.


 

Policjanci i pracownicy Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku wsparli akcję Szlachetna Paczka.

Policjanci Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku wspólnie z pracownikami cywilnymi i Zarządem Terenowym Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów dołączyli do świątecznej akcji: Szlachetna Paczka, której celem jest pomoc rodzinom, które z różnych przyczyn potrzebują pomocy. Z ogólnodostępnej bazy rodzin została wybrana trzy osobowa rodzina z Białegostoku, w skład której wchodzi Pani Edyta, samotnie wychowująca dwoje dzieci: syn w wieku 16 lat i córeczka w wieku 2 lat. Rodzina jest w trudnej sytuacji od około dwóch lat, kiedy to kobieta straciła pracę. Aktualnie utrzymuje się z zasiłków i alimentów. Większą część dochodu pochłaniają opłaty za mieszkanie. Rodzina najbardziej potrzebowała żywności, środków czystości, ciepłej kołdry, ubrań dla dzieci oraz możliwości spędzenia świąt przy blasku choinki. Dzięki dużemu zainteresowaniu przystąpieniem do akcji przez policjantów i pracowników Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku udało się zaspokoić wszystkie potrzeby zgłoszone przez rodzinę. W trakcie finału akcji policjanci wręczyli paczkę rodzinie sprawiając wiele radości jej członkom.


 

Konferencja sprawozdawcza ZT NSZZ Policjantów OPP Białystok – listopad 2014r.


 

Konkurs strzelecki – maj 2014 rok

W białostockiej strzelnicy sportowej odbył się konkurs strzelecki o Puchar Dowódcy Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku. W zawodach uczestniczyło 45 funkcjonariuszy OPP, w tym 7 kobiet. W klasyfikacji indywidualnej najlepszym strzelcem wśród kobiet okazała się Justyna Bilmin natomiast wśród mężczyzn Tomasz Cybulski.

Dzisiaj w białostockiej strzelnicy sportowej przy ulicy Produkcyjnej odbył się Pierwszy Turniej Strzelecki o Puchar Dowódcy Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku. Przedsięwzięcie zostało zorganizowane przez Zarząd Terenowy Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku. W strzeleckich zmaganiach uczestniczyło 45 funkcjonariuszy OPP w Białymstoku. Zawody obejmowały strzelanie grupowe, tj piętnaście trzyosobowych drużyn oraz strzelanie indywidualne kobiet i mężczyzna, jak też tzw. indywidualne open. Po zaciętej rywalizacji na podium stanęły następujące osoby:

W klasyfikacji indywidualnej kobiet:

I miejsce – Justyna Bilmin

II miejsce – Małgorzata Motoszko

III miejsce – Wioletta Jenorowska

W klasyfikacji indywidualnej mężczyzn:

I miejsce – Tomasz Cybulski

II miejsce – Mirosław Klimiuk

III miejsce – Łukasz Wawrzeniuk

W klasyfikacji indywidulanej open:

I miejsce – Piotr Bołtruczuk

II miejsce – Dariusz Wakuła

III miejsce – Tomasz Moroz

W klasyfikacji drużynowej:

I miejsce – Edyta Andrzejewska, Justyna Bilmin, Tomasz Cybulski

II miejsce – Tomasz Marecki, Tomasz Szęsnowicz, Bogusław Glinojecki

III miejsce – Emilia Kuprewicz, Kamil Kozik, Mirosław Klimiuk

Atrakcyjne nagrody, puchary, statuetki, medale i dyplomy wraz z serdecznymi gratulacjami zwycięskim drużynom, jak też symboliczne podziękowania wszystkim uczestnikom wręczył Dowódca Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku insp. Zbigniew Kamieński wspólnie z zaproszonymi gośćmi m.in. Komendantem Miejskim Policji w Białymstoku insp. Andrzejem Łapińskim, Przewodniczącym Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów województwa podlaskiego Krzysztofem Wierzbickim, Wiceprzewodniczącym NSZZP województwa podlaskiego podinsp. Wojciechem Chociejem. Symboliczne pamiątkowe statuetki otrzymali również sędziowie, czuwający nad prawidłowym przebiegiem turnieju.

Konkurs miał na celu doskonalenie umiejętności strzeleckich w ramach sportowej rywalizacji, integrację funkcjonariuszy, jak również promowanie strzelectwa i rywalizacji fair play, jako alternatywy na aktywne spędzanie czasu wolnego.

* źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl


 

Dzień Dziecka – Piknik rodzinny – 01.06.2013 rok

joomla_logo_black NSZZ Policjantów - Zarząd Wojewódzki w Białymstoku ul. Sienkiewicza 65
15-003 Białystok (pok. 104 i 105)

tel. służb. 47 711-24-67, fax 47 711-34-67
Wordpress
Login