Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. podlaskiego
Dzisiaj jest sobota, 30 Września 2023 roku.
Zarząd Wojewódzki
www.zwnszzpbialystok.pl

Zarząd Terenowy NSZZ P KWP Białystok

Hero Run(dnia 27.08.2016r.)

W ubiegłą sobotę 27 sierpnia 2016 roku grupa śmiałków podjęła trudne zadanie sprawdzenia swoich możliwości podczas ekstremalnego biegu przełajowo-przeszkodowego Hero Run zorganizowanego na terenie starego wyrobiska żwirowego w miejscowości Ogrodniczki. Na dystansie 7 km z licznymi przeszkodami terenowymi zmierzyło się ponad 450 uczestników. Podczas biegu nie zabrakło niezwykle ciężkich do pokonania wzniesień, brodzenia w wodzie, zasieków, okopów, wspinaczki po linie, przeskakiwania ścian czy trudnych odcinków z obciążeniem (opony, kłody, worki z piaskiem). Dodatkową przeszkodę zagwarantowała pogoda lejąc z nieba 30 stopniowy żar. Wyzwaniu stawili czoła również funkcjonariusze Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku wspierani przez Zarząd Terenowy Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku. Sześcioosobowa drużyna składająca się z: sierż. szt. Andrzej Dubowski, sierż. szt. Mirosław Klimuk, sierż. szt. Emilia Guzowska, st. sierż. Maciej Dziemian, st. sierż. Mateusz Maliszewski oraz sierż. Michał Cieśliński ukończyła bieg w czasie nieco ponad godzinę. Debiutująca w biegu sierż. szt. Emilia Guzowska zajęła I miejsce wśród wszystkich startujących pań. Zdaniem policjantów ten bieg to dla nich nie tylko możliwość sprawdzenia się w trudnych warunkach, ale również próba silnego charakteru oraz wytrwałości w dążeniu do wyznaczonego celu.

 


Wycieczka do Szwecji 14-17 czerwiec 2015r. (Malbork, Gdynia, Gdańsk)

 

 

Wielki Piknik Rodzinny

W dniu 13 czerwca 2015 roku na terenie Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku odbył się wielki piknik rodzinny. Mógł w nim wziąć udział każdy funkcjonariusz i pracownik Policji razem z dziećmi, dla których przygotowano moc atrakcji. Imprezę, na której bawiło się 600 osób zorganizowały Niezależne Samorządne Związki Zawodowe Policjantów.

 

Wielki piknik rodzinny dla funkcjonariuszy i pracowników Policji odbył się dzisiaj na terenie Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku. Dla najmłodszych uczestników zabawy przygotowano moc atrakcji. Był pokaz tresury psów służbowych i pokaz różnorodnego sprzętu będącego na wyposażeniu Policji, gdzie każdy mógł zasiąść za kierownicą radiowozu lub motocykla, a także zobaczyć wóz bojowy Straży Pożarnej. Dzieci miały również do swojej dyspozycji ogromne dmuchane zjeżdżalnie i place zabaw, trampolinę oraz dodatkowe atrakcje przygotowane przez animatorów z Klanzy, m.in. gry i zabawy zespołowe oraz indywidualne, malowanie twarzy i możliwość puszczania wielkich mydlanych baniek. Organizatorzy nie zapomnieli również o słodkościach dla najmłodszych w postaci m.in. lodów i waty cukrowej, a na wszystkich już zmęczonych zabawą czekał grillowany posiłek. Piknik zorganizowali przedstawiciele Niezależnych Samorządnych Związków Zawodowych Policjantów z Zarządu Wojewódzkiego, Zarządów Terenowych KWP i KMP w Białymstoku, Zarządu Terenowego Oddziału Prewencji Policji oraz Zarządu Terenowego Emerytów i Rencistów. Pogoda dopisała i wszyscy byli we wspaniałych nastrojach, co sprawiło, że 600 obecnych na pikniku osób bawiło się wspaniale.

 

* źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl

 

 

 

Choinka dla dzieci zorganizowana przez ZT NSZZ P KWP Białystok (18 stycznia 2015)

W dniu 18 stycznia 2015 roku w Białostockim Ośrodku Kultury przy ul. Legionowej 5 odbyła się zabawa choinkowa dzieci funkcjonariuszy oraz pracowników Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku oraz emerytów i rencistów policyjnych zorganizowana przez Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. Impreza rozpoczęła się o godz. 11.00 wspólną zabawą dzieci oraz rodziców z animatorami. Następnie Święty Mikołaj rozdał wszystkim swoje prezenty. Spotkanie zakończył seans filmu familijnego pt. „Gdzie jest Mikołaj”. Jak co roku impreza choinkowa cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W tym roku uczestniczyło w niej ok. 200 osób oraz wydano rekordową ilość 175 paczek.


 

Konferencja Sprawozdawcza organizacji związkowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku (24 października 2014)

W dniu 24 października 2014 roku w budynku KWP w Białymstoku odbyła się Konferencja Sprawozdawcza organizacji związkowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku.
Obrady prowadził Przewodniczący Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów Wojciech Chociej. Podczas spotkania omówiono efekty działalności za okres ostatnich dwóch lat oraz zapoznano delegatów z najważniejszymi problemami jak również zamierzeniami i planami Związku na kolejne dwa lata. Gościem spotkania był Podlaski Komendant Wojewódzki Policji nadinsp. Sławomir Mierzwa, który zapoznał delegatów z sytuacją finansową komendy, przedstawił priorytety na najbliższy okres i udzieliło odpowiedzi na liczne pytania uczestników konferencji.


 

Odznaczenia związkowe – 26.11.2013 rok


 

Dzień Dziecka – Piknik rodzinny – 01.06.2013 rok


 

joomla_logo_black NSZZ Policjantów - Zarząd Wojewódzki w Białymstoku ul. Sienkiewicza 65
15-003 Białystok (pok. 104 i 105)

tel. służb. 47 711-24-67, fax 47 711-34-67
Wordpress
Login