Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. podlaskiego » III turniej strzelecki o Puchar Dowódcy Oddziału Prewencji Policji
Dzisiaj jest sobota, 02 Grudnia 2023 roku.
Zarząd Wojewódzki
www.zwnszzpbialystok.pl

III turniej strzelecki o Puchar Dowódcy Oddziału Prewencji Policji

Data publikacji: 25 maja 2016      Kategoria: ZW NSZZ Policjantów woj. podlaskiego

       W białostockiej strzelnicy sportowej odbył się już III turniej strzelecki o Puchar Dowódcy Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku. W zawodach uczestniczyło 39 funkcjonariuszy OPP, w tym 4 kobiety. W klasyfikacji indywidualnej najlepszym strzelcem wśród kobiet okazała się Katarzyna Szuniewicz natomiast wśród mężczyzn Adam Trafny.

 

       W dniu 19.05.2016 roku na białostockiej strzelnicy sportowej przy ulicy Produkcyjnej 113 odbył się Trzeci Turniej Strzelecki o Puchar Dowódcy Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku. Przedsięwzięcie zostało zorganizowane przez Zarząd Terenowy Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku. W strzeleckich zmaganiach uczestniczyło 39 funkcjonariuszy OPP w Białymstoku. Zawody obejmowały strzelanie indywidualne kobiet i mężczyzn, jak też tzw. indywidualne open. Po zaciętej rywalizacji na podium stanęły następujące osoby:

 
W klasyfikacji indywidualnej kobiet:

I miejsce – Katarzyna Szuniewicz
II miejsce – Małgorzata Motoszko
III miejsce – Emilia Guzowska
 

W klasyfikacji indywidualnej mężczyzn:

I miejsce – Bogusław Luty
II miejsce – Daniel Szymanowicz
III miejsce – Rafał Lewko

 

W klasyfikacji indywidulanej open:
I miejsce – Adam Trafny
II miejsce – Olechowski Karol
III miejsce – Hubert Pasterski

 

 

       Atrakcyjne nagrody, puchary, statuetki, medale i dyplomy wraz z serdecznymi gratulacjami zwycięskim drużynom, jak też symboliczne podziękowania wszystkim uczestnikom wręczył Dowódca Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku insp. Zbigniew Kamieński, Zastępca Dowódca Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku mł. insp Wojciech Kozłowski, Przewodniczący Zarządu Terenowego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku st. asp. Piotr Auchimik wspólnie z zaproszonymi gośćmi m.in. Zastępcą Komendanta Miejskiego Policji w Białymstoku nadkom. Pawłem Zabrodzkim, Wiceprzewodniczącymi Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów województwa podlaskiego podinsp. Wojciechem Chociej oraz asp. szt. Hanną Wierzbicką. Wśród zaproszonych gości były także osoby, które wspierają działalność statutową Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów OPP w Białymstoku tj. Krzysztof Sadowski i Mariusz Zawadzki –ENEA Wytwarzanie S.A, Mariusz Kruk i Paweł Lipiński – Spece Gear, Marek Minczewski i Paweł Szczytko – Forteca Paintball, Janusz Bojko – Radio Taxi Komfort.


       Konkurs miał na celu doskonalenie umiejętności strzeleckich w ramach sportowej rywalizacji, integrację funkcjonariuszy, jak również promowanie strzelectwa i rywalizacji fair play, jako alternatywy na aktywne spędzanie czasu wolnego.


Napisz komentarz

joomla_logo_black NSZZ Policjantów - Zarząd Wojewódzki w Białymstoku ul. Sienkiewicza 65
15-003 Białystok (pok. 104 i 105)

tel. służb. 47 711-24-67, fax 47 711-34-67
Wordpress
Login