Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. podlaskiego » BIEG CROSS Extreme „Masters’Killer”
Dzisiaj jest sobota, 30 Września 2023 roku.
Zarząd Wojewódzki
www.zwnszzpbialystok.pl

BIEG CROSS Extreme „Masters’Killer”

Data publikacji: 3 września 2015      Kategoria: ZW NSZZ Policjantów woj. podlaskiego

20 czerwca 2015 roku na terenie nieaktywnego wyrobiska piasku oraz terenów leśnych znajdujących się w okolicy byłej kopalni piasku Kotlarnia pomiędzy Gliwicami a Kędzierzynem Koźle zakończył się BIEG CROSS Extreme na dystansie 21km „Masters’Killer” współorganizowany przez Jednostkę Wojskową AGAT, Wojskowy Klub Biegacza Meta Lubliniec i Fundację Byłych żołnierzy i Funkcjonariuszy Sił Specjalnych ,, Szturman”.

 

Wśród uczestników mundurowych w biegu wystartowali reprezentanci wielu służb mundurowych, w tym Dowódca Jednostki Wojskowej Agat płk Sławomir Durmowicz. Trasa biegu o charakterze extreme była z przeprawami wodnymi, błotnymi, piaszczystymi podbiegami i zbiegami w niektórych miejscach przebiegała korytem rzek. Ze względów psychologicznych celowo nie były oznaczone kilometry więc zawodnicy nie mieli odniesienia do tej wartości i nie mogli planować rozłożenia sił a także nie wiedzieli jakie przeszkody ich jeszcze czekają i czy końcówka jest extreme czy light.

 

W klasyfikacji drużynowej służb mundurowych 1 miejsce zajęła drużyna KWP Białystok z funkcjonariuszem reprezentującym Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów województwa podlaskiego.

 

-> Dyplom za zajęcie I miejsca <-

 


Napisz komentarz

joomla_logo_black NSZZ Policjantów - Zarząd Wojewódzki w Białymstoku ul. Sienkiewicza 65
15-003 Białystok (pok. 104 i 105)

tel. służb. 47 711-24-67, fax 47 711-34-67
Wordpress
Login