Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. podlaskiego » Turniej policjantów w piłce nożnej
Dzisiaj jest sobota, 02 Grudnia 2023 roku.
Zarząd Wojewódzki
www.zwnszzpbialystok.pl

Turniej policjantów w piłce nożnej

Data publikacji: 17 kwietnia 2013      Kategoria: ZW NSZZ Policjantów woj. podlaskiego

Dzisiaj odbyło się oficjalne wręczenie nagród zwycięzcom Turnieju Piłki Nożnej Halowej „Futsal” o Puchar Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji. Pierwsze miejsce zdobyli policjanci z SPAP. Na drugim miejscu uplasowali się funkcjonariusze z CBŚ, natomiast na trzecim miejscu podium stanęli funkcjonariusze z KMP w Białymstoku.

 

Najlepszym strzelcem okazał się zawodnik KPP w Grajewie, która zajęła czwarte miejsce. Dzisiaj na sali gimnastycznej na terenie Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku odbyły się finałowe rozgrywki Turnieju Piłki Nożnej Halowej „Futsal” o Puchar Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji. Przedsięwzięcie to zostało zorganizowane przez Sekcję Doskonalenia Zawodowego Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. W rozgrywkach udział wzięło 12, ośmioosobowych zespołów. W skład poszczególnych drużyn wchodzili podlascy funkcjonariusze z komend miejskich, powiatowych, Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku, Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji, Centralnego Biura Śledczego oraz Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. W rozgrywkach eliminacyjnych, które odbyły się 20 i 22 marca rozegrano 30 meczy. Po emocjonującej walce do półfinałowej czwórki dostały się drużyny KMP w Białymstoku, SPAP, CBŚ oraz KPP w Grajewie. Mecze półfinałowe wyłoniły dwie drużyny. W ostatecznym starciu najlepszymi okazali się funkcjonariusze Samodzielnego Pododdział Antyterrorystycznego Policji. Natomiast najlepszym strzelcem turnieju został zawodnik Komendy Powiatowej Policji w Grajewie. Symboliczne, pamiątkowe statuetki otrzymali również sędziowie, czuwający nad prawidłowością rozgrywanych meczy.

  Klasyfikacja końcowa przedstawiała się następująco

  I miejsce – drużyna Samodzielnego Pododdział Antyterrorysty

  II miejsce – drużyna Centralnego Biura Śledczego

  III miejsce – drużyna Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku

  IV miejsce – drużyna Komendy Powiatowej Policji w Grajewie

  Puchary, statuetki i dyplomy zostały ufundowane przez KWP w Białymstoku oraz NSZZP woj.podlaskiego. Pucharu wraz z serdecznymi gratulacjami zwycięskim drużynom wręczył Podlaski Komendant Wojewódzki Policji oraz Przewodniczący Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów województwa podlaskiego.

  Celem turnieju była integracja funkcjonariuszy Policji i promowanie sportu oraz rywalizacji fair play, jako alternatywy na aktywne spędzanie czasu wolnego.

  źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl


Napisz komentarz

joomla_logo_black NSZZ Policjantów - Zarząd Wojewódzki w Białymstoku ul. Sienkiewicza 65
15-003 Białystok (pok. 104 i 105)

tel. służb. 47 711-24-67, fax 47 711-34-67
Wordpress
Login