Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. podlaskiego » Turniej strzelecki o Puchar Dowódcy OPP w Białymstoku
Dzisiaj jest sobota, 02 Grudnia 2023 roku.
Zarząd Wojewódzki
www.zwnszzpbialystok.pl

Turniej strzelecki o Puchar Dowódcy OPP w Białymstoku

Data publikacji: 19 maja 2014      Kategoria: ZW NSZZ Policjantów woj. podlaskiego

W białostockiej strzelnicy sportowej odbył się konkurs strzelecki o Puchar Dowódcy Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku. W zawodach uczestniczyło 45 funkcjonariuszy OPP, w tym 7 kobiet. W klasyfikacji indywidualnej najlepszym strzelcem wśród kobiet okazała się Justyna Bilmin natomiast wśród mężczyzn Tomasz Cybulski.

Dzisiaj w białostockiej strzelnicy sportowej przy ulicy Produkcyjnej odbył się Pierwszy Turniej Strzelecki o Puchar Dowódcy Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku. Przedsięwzięcie zostało zorganizowane przez Zarząd Terenowy Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku. W strzeleckich zmaganiach uczestniczyło 45 funkcjonariuszy OPP w Białymstoku. Zawody obejmowały strzelanie grupowe, tj piętnaście trzyosobowych drużyn oraz strzelanie indywidualne kobiet i mężczyzna, jak też tzw. indywidualne open. Po zaciętej rywalizacji  na podium stanęły następujące osoby:

W klasyfikacji indywidualnej kobiet:

I miejsce – Justyna Bilmin

II miejsce – Małgorzata Motoszko

III miejsce – Wioletta Jenorowska

W klasyfikacji indywidualnej mężczyzn:

I miejsce – Tomasz Cybulski

II miejsce – Mirosław Klimiuk

III miejsce – Łukasz Wawrzeniuk

W klasyfikacji indywidulanej open:

I miejsce – Piotr Bołtruczuk

II miejsce – Dariusz Wakuła

III miejsce – Tomasz Moroz

W klasyfikacji drużynowej:

I miejsce – Edyta Andrzejewska, Justyna Bilmin, Tomasz Cybulski

II miejsce – Tomasz Marecki, Tomasz Szęsnowicz, Bogusław Glinojecki

III miejsce – Emilia Kuprewicz, Kamil Kozik, Mirosław Klimiuk

Atrakcyjne nagrody, puchary, statuetki, medale i dyplomy wraz z serdecznymi gratulacjami zwycięskim drużynom, jak też symboliczne podziękowania wszystkim uczestnikom wręczył Dowódca Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku insp. Zbigniew Kamieński wspólnie z zaproszonymi gośćmi m.in. Komendantem Miejskim Policji w Białymstoku insp. Andrzejem Łapińskim, Przewodniczącym Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów województwa podlaskiego Krzysztofem Wierzbickim, Wiceprzewodniczącym NSZZP województwa podlaskiego podinsp. Wojciechem Chociejem. Symboliczne pamiątkowe statuetki otrzymali również sędziowie, czuwający nad prawidłowym przebiegiem turnieju.

Konkurs miał na celu doskonalenie umiejętności strzeleckich w ramach sportowej rywalizacji, integrację funkcjonariuszy, jak również promowanie strzelectwa i rywalizacji fair play, jako alternatywy na aktywne spędzanie czasu wolnego.

* źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl


Napisz komentarz

joomla_logo_black NSZZ Policjantów - Zarząd Wojewódzki w Białymstoku ul. Sienkiewicza 65
15-003 Białystok (pok. 104 i 105)

tel. służb. 47 711-24-67, fax 47 711-34-67
Wordpress
Login