Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. podlaskiego » Turniej służb mundurowych w piłce nożnej
Dzisiaj jest sobota, 02 Grudnia 2023 roku.
Zarząd Wojewódzki
www.zwnszzpbialystok.pl

Turniej służb mundurowych w piłce nożnej

Data publikacji: 22 kwietnia 2014      Kategoria: ZW NSZZ Policjantów woj. podlaskiego

Najlepszymi w rozgrywanym dziś Turnieju Piłki Nożnej Halowej Służb Mundurowych „Futsal” o Puchar Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji okazali się funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. Drugie miejsce zajęła drużyna z Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji. Natomiast na trzecim uplasował się zespół z Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku. Najlepszym strzelcem turnieju został zawodnik z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie Adam Stankiewicz, która zajęła czwarte miejsce.

Dzisiaj na sali gimnastycznej na terenie Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku odbył się Turniej Piłki Nożnej Halowej Służb Mundurowych „Futsal” o Puchar Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji. Jego celem była integracja funkcjonariuszy służb mundurowych i promowanie sportu oraz rywalizacji fair play, jako alternatywy na aktywne spędzanie czasu wolnego. Przedsięwzięcie to zostało zorganizowane przez Sekcję Doskonalenia Zawodowego Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. W rozgrywkach udział wzięło 8 ośmioosobowych zespołów. W skład poszczególnych drużyn wchodzili podlascy funkcjonariusze z Komend Wojewódzkiej i Miejskiej Policji w Białymstoku, Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku, Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji, Centralnego Biura Śledczego oraz Komend Powiatowych Policji w Augustowie, Grajewie i Hajnówce. Po emocjonującej walce i rozegranych 14 meczach zwycięzcami okazali się funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. Najlepszym strzelcem okazał się mundurowy z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie Adam Stankiewicz. Nad prawidłowością rozgrywanych meczy czuwali sędziowie zawodów Rober Buraczyk oraz Jerzy Czarniecki.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – drużyna Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku

II miejsce – drużyna Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji.

III miejsce – drużyna Oddziału Prewencji Policji Białymstoku

IV miejsce – drużyna Komendy Powiatowej Policji w Augustowie

Puchary, statuetki, medale i dyplomy, ufundowane przez KWP w Białymstoku oraz NSZZP województwa podlaskiego, wraz z serdecznymi gratulacjami zwycięskim drużynom wręczył w imieniu Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji Naczelnik Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku oraz I Wiceprzewodniczący Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów województwa podlaskiego. Symboliczne pamiątkowe statuetki otrzymali również sędziowie, czuwający nad prawidłowym przebiegiem turnieju.

* źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl


Napisz komentarz

joomla_logo_black NSZZ Policjantów - Zarząd Wojewódzki w Białymstoku ul. Sienkiewicza 65
15-003 Białystok (pok. 104 i 105)

tel. służb. 47 711-24-67, fax 47 711-34-67
Wordpress
Login