Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. podlaskiego » XVIII Jasnogórskie Spotkania Środowiska Policyjnego
Dzisiaj jest sobota, 02 Grudnia 2023 roku.
Zarząd Wojewódzki
www.zwnszzpbialystok.pl

XVIII Jasnogórskie Spotkania Środowiska Policyjnego

Data publikacji: 3 października 2019      Kategoria: ZW NSZZ Policjantów woj. podlaskiego

W dniu 29 września 2019 roku w Częstochowie odbyły się XVIII Jasnogórskie Spotkania Środowiska Policyjnego , których współorganizatorem był Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Policjantów.

 

               Wśród pielgrzymów była bardzo liczna grupa podlaskich policjantów, pracowników Policji oraz związkowców z garnizonu podlaskiego wraz z rodzinami, na czele z Pierwszym Zastępcą Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku mł. insp. Jackiem Kumpiałowskim oraz Pierwszym Wiceprzewodniczącym Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów województwa podlaskiego podinsp. Wojciechem Chociejem.

 

               W uroczystościach w Częstochowie uczestniczyły też poczty sztandarowe: KWP w Białymstoku oraz NSZZ Policjantów woj. podlaskiego. W trakcie uroczystej mszy świętej przepiękna homilię wygłosił główny celebrans Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Polowy Wojska Polskiego Józef Guzdek – Delegat Konferencji Episkopatu Polski do Spraw Duszpasterstwa Policji.

 

               W trakcie mszy świętej na błoniach częstochowskich uczestnicy pielgrzymki dziękowali za wszelkie łaski oraz prosili Matkę Bożą o błogosławieństwo dla środowiska podlaskiej Policji.

 


Napisz komentarz

joomla_logo_black NSZZ Policjantów - Zarząd Wojewódzki w Białymstoku ul. Sienkiewicza 65
15-003 Białystok (pok. 104 i 105)

tel. służb. 47 711-24-67, fax 47 711-34-67
Wordpress
Login