Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. podlaskiego
Dzisiaj jest środa, 17 Października 2018 roku.
Zarząd Wojewódzki
www.zwnszzpbialystok.pl
Rada Federacji Związków Zawodowych Służb Mundurowych kierując się ważnym interesem reprezentowanych przez siebie funkcjonariuszy oraz troską o utrzymanie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa państwa i jego obywateli podjęła uchwałę o rozpoczęciu od 16 lipca 2018 r. Ogólnopolskiej Akcji Protestacyjnej Służb Mundurowych

ZT NSZZ P Sejny

Spływ Kajakowy rzeką Czarna Hańcza (dnia 12.08.2016r.)

W dniu 12 sierpnia 2016 r Zarząd Terenowy KPP w Sejnach wspólnie z Zarządem Terenowym KPP w Augustowie zorganizował spływ kajakowy rzeką Czarna Hańcza. W spływie wzięło udział 24 policjantów z osobami towarzyszącymi.Trasa spływu obejmowała najciekawszy i najatrakcyjniejszy pod względem przyrodniczym odcinek rzeki Czarna Hańcza tj. od mostu w m. Głęboki Bród do stanicy w m.Rygol.Jest to zarazem najtrudniejszy do pokonania odcinek.Na zakończenie kilkugodzinnego spływu uczestnicy wspólnie zasiedli przy ognisku, gdzie mogli upiec kiełbaskę oraz poczęstować sie bigosem.

Piknik Rodzinny – III Niebieski Statek”(dnia 03.07.2016r.)

W dniu 3 lipca 2016 roku w Augustowie odbył się piknik rodzinny „ III NIEBIESKI STATEK” zorganizowany przez Zarządy Terenowe NSZZ Policjantów: w Suwałkach, w Sejnach i Augustowie.

W rejsie uczestniczyły 183 osoby, policjanci wraz z rodzinami. O godz. 11.00 statek „Sajno” wyruszył z portu żeglugi i płynął jeziorami Necko oraz Białe. Uczestnicy rejsu wzięli udział w śluzowaniu na jeziorze Studzieniczne. W trakcie podróży dzieci otrzymały, lody, balony i słodycze. W Sanktuarium Maryjnym w Studzienicznej odbył się postój. W drodze powrotnej pasażerowie rejsu zatrzymali się w ośrodku „Oficerski Yacht Club Pacyfic”, gdzie pod wiatą odbył się poczęstunek oraz ognisko z pieczeniem kiełbasek. Dzieci otrzymały pop corn. Dużo śmiechu było przy turnieju rzutu moherowym beretem. Następnie około godz. 18.00 statek zawinął do portu w Augustowie.łkach, w Sejnach i Augustowie.

 


Zabawa choinkowa dla dzieci funkcjonariuszy KPP w Sejnach (dnia 14.02.2015r.)

 

W dniu 14 lutego 2015 roku w Galerii Plaza przy ul.Dwernickiego 15 w Suwałkach odbyła się zabawa choinkowa dla dzieci funkcjonariuszy KPP w Sejnach, zorganizowana przez Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów Komendy Powiatowej Policji w Sejnach. Choinka rozpoczęła się o godz.10.30 wspólnym seansem filmowym dla dzieci i rodziców, którzy w kinie Cinema Lumiere mieli do wyboru filmy pt. „Baranek Shaun” , „Jupiter-intronizacja” i „Pingwiny z Madagaskaru”. W tym czasie najmłodsze pociechy mogły wraz z rodzicami aktywnie spożytkować energię w Sali Zabaw „Lollipop”. Po obejrzanym seansie filmowym oraz zakończonych zabawach dzieci odwiedziły pizzerię Dominium oraz restaurację KFC, znajdujące się w Galerii. Tam czekały na nich ciepłe posiłki, oraz słodycze i lody. Rodzice tymczasem spędzili ten czas na wspólnych rozmowach przy kawie lub herbacie. Dzieci, które nie mogły uczestniczyć w imprezie choinkowej, otrzymały paczki.

 


 

W dniu 29 czerwca 2014 roku w Augustowie odbył się piknik rodzinny „NIEBIESKI STATEK”. Zorganizowany został przez Zarządy Terenowe NSZZ Policjantów: w Suwałkach, Sejnach i Augustowie. (dnia 29.06.2014r.)

 

W rejsie uczestniczyli policjanci wraz z rodzinami. Rejs odbył się statkiem „Sajno”. Rozpoczął się o godz. 11.00 z portu żeglugi jeziorami: Necko, Białe a następnie odbyło się „śluzowanie” na jeziorze Studzienniczne. W trakcie rejsu dzieci otrzymały lody, słodycze. Przerwa odbyła się w Sanktuarium Maryjnym w Studziennicznej. W drodze powrotnej w ośrodku „Yacht Club” pod wiatą odbył się poczęstunek oraz ognisko z pieczeniem kiełbasek i bigosem. Na koniec rejsu każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy znaczek. Łącznie w pikniku rodzinnym „NIEBIESKI STATEK” uczestniczyło 202 osoby .

 

joomla_logo_black NSZZ Policjantów - Zarząd Wojewódzki w Białymstoku ul. Sienkiewicza 65
15-003 Białystok (pok. 104 i 105)

tel. służb. 15-760, (85) 670-24-67, fax (85) 670-34-67
Wordpress
Login