Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. podlaskiego
Dzisiaj jest środa, 17 Października 2018 roku.
Zarząd Wojewódzki
www.zwnszzpbialystok.pl
Rada Federacji Związków Zawodowych Służb Mundurowych kierując się ważnym interesem reprezentowanych przez siebie funkcjonariuszy oraz troską o utrzymanie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa państwa i jego obywateli podjęła uchwałę o rozpoczęciu od 16 lipca 2018 r. Ogólnopolskiej Akcji Protestacyjnej Służb Mundurowych

ZT NSZZ P Augustów

„Mikołaj” w KPP w AUGUSTOWIE(dnia 20.01.2018)

       Dzieci policjantów dotrzymały słowa i w dniu 20 stycznia 2018 roku w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Augustowie odbyła się zabawa choinkowa. Były balony, poczęstunek, wata cukrowa i popcorn a następnie „Mikołaj” rozdał 25 dzieciom paczki ufundowane przez Zarząd Terenowy Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów Komendy Powiatowej Policji w Augustowie. Dzieci obiecały, iż za rok również będą.

 


Związkowcy w Teatrze(dnia 22.08.2016r.)

zapiski

       W dniu 22 sierpnia 2016 roku grupa dwudziestu związkowców KPP w Augustowie wraz z osobami towarzyszącymi obejrzała spektakl teatralny „Zapiski oficera Armii Czerwonej”, który grany był w teatrze „Iskra” w Augustowie. Kunszt aktorski Krzysztofa Ławniczaka sprawił, że Misza Zubow stał się ikoną białostockiego życia kulturalnego – to żywa legenda o niesłabnącej sile oddziaływania. Potwierdziły to brawa na stojąco na zakończenie widowiska.

 


Piknik Rodzinny – III Niebieski Statek”(dnia 03.07.2016r.)

W dniu 3 lipca 2016 roku w Augustowie odbył się piknik rodzinny „ III NIEBIESKI STATEK” zorganizowany przez Zarządy Terenowe NSZZ Policjantów: w Suwałkach, w Sejnach i Augustowie.

W rejsie uczestniczyły 183 osoby, policjanci wraz z rodzinami. O godz. 11.00 statek „Sajno” wyruszył z portu żeglugi i płynął jeziorami Necko oraz Białe. Uczestnicy rejsu wzięli udział w śluzowaniu na jeziorze Studzieniczne. W trakcie podróży dzieci otrzymały, lody, balony i słodycze. W Sanktuarium Maryjnym w Studzienicznej odbył się postój. W drodze powrotnej pasażerowie rejsu zatrzymali się w ośrodku „Oficerski Yacht Club Pacyfic”, gdzie pod wiatą odbył się poczęstunek oraz ognisko z pieczeniem kiełbasek. Dzieci otrzymały pop corn. Dużo śmiechu było przy turnieju rzutu moherowym beretem. Następnie około godz. 18.00 statek zawinął do portu w Augustowie.łkach, w Sejnach i Augustowie.

 


Rajd rowerowy „Od seniora do juniora”(dnia 19.06.2016r.)

       W rajdzie udział wzięło dwudziestu jeden uczestników. Najstarszy miał pięćdziesiąt osiem lat a najmłodsza uczestniczka, która samodzielnie przejechała trasę rowerem lat siedem. Trasa rajdu liczyła dwadzieścia pięć kilometrów
i wiodła nad Kanałem Augustowskim, dookoła jeziora Sajno i szlakiem „Green Velo”. Był również konkurs rzutem beretem na odległość. Na zakończenie odbyło się ognisko z tradycyjnym pieczeniem kiełbasek oraz poczęstunkiem w postaci: bigosu i fasolki po bretońsku. W związku z dużym zainteresowaniem ze strony płci pięknej ta forma wypoczynku na stałe zawita do naszego kalendarza imprez.

 

 


Turniej Piłki Nożnej o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Augustowie(dnia 25.04.2015r.)

W dniu 25 kwietnia 2015 r. na boisku „ORLIK” w Augustowie Zarząd Terenowy z KPP Augustów zorganizował Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Augustowie. Do wzięcia udziału zaproszenia otrzymało osiem Komend Powiatowych Policji z województw podlaskiego
i warmińsko-mazurskiego. Stawiły się cztery: Augustów, Grajewo, Sejny i Suwałki. Każda drużyna grała z każdą. Puchary ufundował ZW NSZZ Policjantów województwa podlaskiego. Pamiątkową statuetkę otrzymał najstarszy zawodnik, którym okazał się Andrzej K. z KMP Suwałki. Najlepszym bramkarzem Wojtek Z. z Augustowa. Najwięcej (12) bramek zdobył Adam S. z Augustowa. III miejsce zdobyła KPP Suwałki, II wywalczyła drużyna z Grajewa. Zwycięstwo przypadło KPP Augustów.

 


Związkowcy z Augustowa triumfatorami II Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Olecku(dnia 25.10.2014r.)

25 października 2014 r. w hali „Lega” w Olecku rozegrany został II Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Olecku
Do wzięcia udziału w turniej zaproszonych zostało osiem drużyn służb mundurowych m.in.: Państwowej Straży Pożarnej w Olecku, Aresztu Śledczego w Suwałkach oraz drużyny reprezentujące formacje Policji
z województw: warmińsko – mazurskiego i podlaskiego: Augustów, Suwałki, Kętrzyn oraz Olecko. Olecki Turniej Halowej Piłki Nożnej zakończył się zwycięstwem drużyny piłkarskiej Komendy Powiatowej Policji w Augustowie. Zwycięski puchar odebrał kapitan drużyny z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Olecku. Drużyna osiągnęła maksymalną ilość punktów wygrywając wszystkie mecze. Statuetka dla najlepszego strzelca turnieju przypadła dla Adama Stankiewicza – funkcjonariusza Komendy Powiatowej Policji w Augustowie. Pamiątkowe puchary i upominki dla najlepszych piłkarzy ufundował i wręczył Pan Wacław Olszewski – Burmistrz Miasta Olecko. Gratulujemy zwycięstwa.


W dniu 29 czerwca 2014 roku w Augustowie odbył się piknik rodzinny „NIEBIESKI STATEK”. Zorganizowany został przez Zarządy Terenowe NSZZ Policjantów: w Suwałkach, Sejnach i Augustowie. (dnia 29.06.2014r.)

 

W rejsie uczestniczyli policjanci wraz z rodzinami. Rejs odbył się statkiem „Sajno”. Rozpoczął się o godz. 11.00 z portu żeglugi jeziorami: Necko, Białe a następnie odbyło się „śluzowanie” na jeziorze Studzienniczne. W trakcie rejsu dzieci otrzymały lody, słodycze. Przerwa odbyła się w Sanktuarium Maryjnym w Studziennicznej. W drodze powrotnej w ośrodku „Yacht Club” pod wiatą odbył się poczęstunek oraz ognisko z pieczeniem kiełbasek i bigosem. Na koniec rejsu każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy znaczek. Łącznie w pikniku rodzinnym „NIEBIESKI STATEK” uczestniczyło 202 osoby .

 

joomla_logo_black NSZZ Policjantów - Zarząd Wojewódzki w Białymstoku ul. Sienkiewicza 65
15-003 Białystok (pok. 104 i 105)

tel. służb. 15-760, (85) 670-24-67, fax (85) 670-34-67
Wordpress
Login