Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. podlaskiego
Dzisiaj jest środa, 17 Października 2018 roku.
Zarząd Wojewódzki
www.zwnszzpbialystok.pl
Rada Federacji Związków Zawodowych Służb Mundurowych kierując się ważnym interesem reprezentowanych przez siebie funkcjonariuszy oraz troską o utrzymanie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa państwa i jego obywateli podjęła uchwałę o rozpoczęciu od 16 lipca 2018 r. Ogólnopolskiej Akcji Protestacyjnej Służb Mundurowych

ZT Emerytów i rencistów NSZZ P Białystok

W dniu 13 czerwca 2015 roku na terenie Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku odbył się wielki piknik rodzinny. Mógł w nim wziąć udział każdy funkcjonariusz i pracownik Policji razem z dziećmi, dla których przygotowano moc atrakcji. Imprezę, na której bawiło się 600 osób zorganizowały Niezależne Samorządne Związki Zawodowe Policjantów.

 

Wielki piknik rodzinny dla funkcjonariuszy i pracowników Policji odbył się dzisiaj na terenie Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku. Dla najmłodszych uczestników zabawy przygotowano moc atrakcji. Był pokaz tresury psów służbowych i pokaz różnorodnego sprzętu będącego na wyposażeniu Policji, gdzie każdy mógł zasiąść za kierownicą radiowozu lub motocykla, a także zobaczyć wóz bojowy Straży Pożarnej. Dzieci miały również do swojej dyspozycji ogromne dmuchane zjeżdżalnie i place zabaw, trampolinę oraz dodatkowe atrakcje przygotowane przez animatorów z Klanzy, m.in. gry i zabawy zespołowe oraz indywidualne, malowanie twarzy i możliwość puszczania wielkich mydlanych baniek. Organizatorzy nie zapomnieli również o słodkościach dla najmłodszych w postaci m.in. lodów i waty cukrowej, a na wszystkich już zmęczonych zabawą czekał grillowany posiłek. Piknik zorganizowali przedstawiciele Niezależnych Samorządnych Związków Zawodowych Policjantów z Zarządu Wojewódzkiego, Zarządów Terenowych KWP i KMP w Białymstoku, Zarządu Terenowego Oddziału Prewencji Policji oraz Zarządu Terenowego Emerytów i Rencistów. Pogoda dopisała i wszyscy byli we wspaniałych nastrojach, co sprawiło, że 600 obecnych na pikniku osób bawiło się wspaniale.

 

* źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl

 

 

10 lutego 2015roku w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Białymstoku odbyło się spotkanie policyjnych związkowców – emerytów i rencistów. Była to dobra okazja, aby porozmawiać z seniorami na temat ich bezpieczeństwa.

 

W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Białymstoku odbyło się dzisiaj spotkanie zorganizowane przez Zarząd Terenowy Emerytów i Rencistów Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Białymstoku. Wśród zaproszonych gości, oprócz członków związku, byli przedstawiciele Wydziału Ruchu Drogowego i Wydziału Prewencji oraz pracownik Narodowego Banku Polskiego. Policjantka drogówki w ramach działań „Kieruj się rozsądkiem” przypominała seniorom podstawowe zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym i omawiała sposoby unikania zagrożeń na drodze. Prelegentka z Wydziału Prewencji poruszała tematy związane z szeroko pojętym bezpieczeństwem w życiu codziennym, zwracając szczególną uwagę na aspekty związane z zagrożeniami, jakie niesie ze sobą „działalność” różnego rodzaju oszustów. Specjalistka z Narodowego Banku Polskiego również uczulała seniorów na zagrożenia, z jakimi mogą się spotkać w dziedzinie finansów i przypominała uczestnikom spotkania sposoby zabezpieczania swojego majątku przed utratą.

* źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl

 

 


Posiedzenie ZT Emerytów i Rencistów NSZZ Policjantów w dniu 17.10.2014 roku(17.10.2014r.)

 

          W dniu 17 października 2014 roku odbyło się posiedzenie Zarządu Terenowego Emerytów i Rencistów Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Białymstoku.
Obradom przewodniczył Przewodniczący ZT EiR NSZZ Policjantów w Białymstoku Konstanty Panasiuk. W trakcie spotkania omawiano bieżące sprawy. Z uwagi na brak kworum zebranie sprawozdawcze zostało zwołane na dzień 22 października 2014 roku.

 

 

          Gościem spotkania był Podlaski Komendant Wojewódzki Policji nadinsp. Sławomir Mierzwa i Wiceprzewodnicząca Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów województwa podlaskiego Hanna Wierzbicka, którzy wzięli udział we wręczaniu upominków emerytom, którzy ukończyli 50, 55 i 60 lat.


 

Wycieczka do Pragi (11-14.05.2014)

 

W dniach 11 – 14 maja 2014 roku odbyła się wycieczka do Pragi zorganizowana przez Zarząd Terenowy Emerytów i Rencistów Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Białymstoku, w której uczestniczyło 50 osób. Wraz z przewodnikiem zwiedzono między innymi Kudowę Zdrój oraz przepiękną Pragę.


 

Wręczanie książek emerytom(17.10.2013)

 


 

Dzień Dziecka – Piknik rodzinny(01.06.2014)

 

W sobotę 31 maja 2014 roku na terenie Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku przy ul. 42 Pułku Piechoty 44 odbyło się spotkanie integracyjne funkcjonariuszy oraz ich rodzin z okazji Dnia Dziecka. Imprezę zorganizowały cztery zarządy terenowe NSZZ Policjantów działające na terenie Białegostoku: Komendy Wojewódzkiej Policji, Komendy Miejskiej Policji, Oddziału Prewencji Policji oraz Emerytów i Rencistów. Zarówno pogoda jak również frekwencja dopisały znakomicie. Ponad 600 uczestników pikniku, zwłaszcza tych młodszych wiekiem, mogło skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych przez organizatorów w tym krainy zabaw „Klanzobusu”, placu zabaw „Pszczółki Mai” czy strzelnicy painballowej. Po wyczerpującej zabawie można było posilić się pysznościami z grilla i schłodzić się pysznymi lodami. Uczestnicy spotkania mogli podziwiać również pokaz tresury psów służbowych oraz pokazy sprzętu służbowego Policji, Straży Pożarnej, Żandarmerii Wojskowej i Służby Celnej


 

Wycieczka Kraków – Wieliczka(13.05.2013)

joomla_logo_black NSZZ Policjantów - Zarząd Wojewódzki w Białymstoku ul. Sienkiewicza 65
15-003 Białystok (pok. 104 i 105)

tel. służb. 15-760, (85) 670-24-67, fax (85) 670-34-67
Wordpress
Login