Piknik Rodzinny NSZZ Policjantów w Siemiatyczach
29 maja 2026 roku w ośrodku Osada Wschód odbył się Piknik Rodzinny zorganizowany przez Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów w Siemiatyczach. Do wspólnego świętowania zaproszeni zostali policjanci, emerytowani policjanci i pracownicy cywilni wraz z rodzinami.
W wydarzeniu uczestniczyło blisko 120 osób, które miały okazję spędzić czas w miłej, rodzinnej atmosferze, integrując się i korzystając z przygotowanych atrakcji.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność i wspólnie spędzony czas.