Posiedzenie Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów województwa podlaskiego 2026

W dniach 23–24 kwietnia 2026 roku w Barszczewie odbyło się posiedzenie Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów województwa podlaskiego, w którym udział wziął Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku nadinspektor Kamil Borkowski wraz z zastępcami inspektorem Krzysztofem Woźniewskim i inspektorem Adamem Antonim Chodziutko oraz członkowie Zarządu Wojewódzkiego na czele z Przewodniczącym Krzysztofem Wierzbickim oraz Wojewódzką Komisją Rewizyjną  NSSZ Policjantów województwa podlaskiego na czele z przewodniczącą Lillą Biernacką.

Spotkanie stanowiło okazję do omówienia bieżących spraw środowiska policyjnego, sytuacji kadrowej oraz wyzwań stojących przed funkcjonariuszami w regionie. Poruszono również kwestie związane z warunkami służby, bezpieczeństwem oraz współpracą pomiędzy jednostkami.

W trakcie spotkania odbyła się także uroczystość pożegnania funkcjonariuszy podinsp. Wojciecha Chocieja, nadkom. Arkadiusza Maleszewskiego oraz asp.szt. Wojciecha Burzyńskiego,  którzy po wielu latach służby przeszli na zasłużoną emeryturę. Podziękowano im za zaangażowanie, profesjonalizm oraz wkład w zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom naszego miasta. Przewodniczący Krzysztof Wierzbicki w imieniu całego zarządu złożył podziękowania za długoletnią działalność w strukturach NSZZP województwa podlaskiego oraz za długoletnią służbę w Policji wyrazy uznania oraz życzenia zdrowia, pomyślności i realizacji planów w nowym etapie życia.

 

1
2
3
4
5
6
7
8
10
9