Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. podlaskiego
Dzisiaj jest środa, 17 Października 2018 roku.
Zarząd Wojewódzki
www.zwnszzpbialystok.pl
Rada Federacji Związków Zawodowych Służb Mundurowych kierując się ważnym interesem reprezentowanych przez siebie funkcjonariuszy oraz troską o utrzymanie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa państwa i jego obywateli podjęła uchwałę o rozpoczęciu od 16 lipca 2018 r. Ogólnopolskiej Akcji Protestacyjnej Służb Mundurowych

ZT NSZZ P Kolno

Wyjazdowe posiedzenie przedstawicieli Zarządu Wojewódzkiego oraz Wojewódzkiej Komisji Rewizyjnej NSZZ Policjantów woj. podlaskiego.(dnia 14-15.06.2018r.)

 

W dniach 14 – 15 czerwca 2018 roku w Kolnie odbyło się wyjazdowe posiedzenie przedstawicieli Zarządu Wojewódzkiego oraz Wojewódzkiej Komisji Rewizyjnej NSZZ Policjantów woj. podlaskiego.

 

W trakcie spotkania zarząd zatwierdził decyzje Prezydium oraz rozpatrzył wnioski złożone przez przewodniczących. Prowadzący obrady Krzysztof Wierzbicki omówił najnowsze przedsięwzięcia Porozumienia Gdańskiego oraz ustalenia z ostatniego spotkania w Niesulicach. Przedstawił też bieżące problemy organizacji związkowej oraz możliwe kierunki przyszłych działań.

 

Na spotkanie zaproszeni zostali Przewodniczący Terenowych Komisji Rewizyjnych organizacji związkowych z garnizonu podlaskiego. Członkowie WKR przeprowadzili szkolenie z zakresu kompetencji organów kontrolnych w naszej organizacji. Wiceprzewodnicząca ZW Hanna Wierzbicka zapoznała uczestników szkolenia z zasadami prowadzenia dokumentacji finansowej przez organy związkowe.

 

Na uroczystej kolacji obecny był Komendant Powiatowy Policji w Kolnie mł. insp. Artur Żebrowski.

 

 

Dzień Dziecka : KPP Kolno(dnia 13.06.2015r.)

 

       W dniu 13 czerwca 2015 roku Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów w Kolnie zorganizował na terenie Harcówki w Koźle Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka.


Pogoda była wspaniała, było ciepło i słonecznie. Dzieci zostały obdarowane prezentami, a także brały udział w wielu konkursach za które otrzymywały wspaniałe nagrody.


Ponadto dzieci korzystały z wielu atrakcji takich jak jazda konna, jazda bryczką. Jednak największym powodzeniem cieszyły się zjeżdżalnia oraz zamek.


W trakcie obchodów Dnia Dziecka wszyscy uczestnicy korzystali z możliwości zjedzenia ciepłych posiłków, miedzy innymi przygotowanymi na grillu.


Zabawa trwała kilka godzin, a największym podziękowaniem dla organizatorów były uśmiechnięte i zadowolone buzie naszych milusińskich.


W imieniu ZT NSZZ Policjantów w Kolnie dziękuję wszystkim, którzy byli pomocni w organizacji tego wspaniałego święta rodziny.

 

joomla_logo_black NSZZ Policjantów - Zarząd Wojewódzki w Białymstoku ul. Sienkiewicza 65
15-003 Białystok (pok. 104 i 105)

tel. służb. 15-760, (85) 670-24-67, fax (85) 670-34-67
Wordpress
Login