Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. podlaskiego
Dzisiaj jest środa, 17 Października 2018 roku.
Zarząd Wojewódzki
www.zwnszzpbialystok.pl
Rada Federacji Związków Zawodowych Służb Mundurowych kierując się ważnym interesem reprezentowanych przez siebie funkcjonariuszy oraz troską o utrzymanie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa państwa i jego obywateli podjęła uchwałę o rozpoczęciu od 16 lipca 2018 r. Ogólnopolskiej Akcji Protestacyjnej Służb Mundurowych

Zarząd Terenowy NSZZ P KWP Białystok

Hero Run(dnia 27.08.2016r.)

W ubiegłą sobotę 27 sierpnia 2016 roku grupa śmiałków podjęła trudne zadanie sprawdzenia swoich możliwości podczas ekstremalnego biegu przełajowo-przeszkodowego Hero Run zorganizowanego na terenie starego wyrobiska żwirowego w miejscowości Ogrodniczki. Na dystansie 7 km z licznymi przeszkodami terenowymi zmierzyło się ponad 450 uczestników. Podczas biegu nie zabrakło niezwykle ciężkich do pokonania wzniesień, brodzenia w wodzie, zasieków, okopów, wspinaczki po linie, przeskakiwania ścian czy trudnych odcinków z obciążeniem (opony, kłody, worki z piaskiem). Dodatkową przeszkodę zagwarantowała pogoda lejąc z nieba 30 stopniowy żar. Wyzwaniu stawili czoła również funkcjonariusze Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku wspierani przez Zarząd Terenowy Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku. Sześcioosobowa drużyna składająca się z: sierż. szt. Andrzej Dubowski, sierż. szt. Mirosław Klimuk, sierż. szt. Emilia Guzowska, st. sierż. Maciej Dziemian, st. sierż. Mateusz Maliszewski oraz sierż. Michał Cieśliński ukończyła bieg w czasie nieco ponad godzinę. Debiutująca w biegu sierż. szt. Emilia Guzowska zajęła I miejsce wśród wszystkich startujących pań. Zdaniem policjantów ten bieg to dla nich nie tylko możliwość sprawdzenia się w trudnych warunkach, ale również próba silnego charakteru oraz wytrwałości w dążeniu do wyznaczonego celu.

 


Wycieczka do Szwecji 14-17 czerwiec 2015r. (Malbork, Gdynia, Gdańsk)

 

 

Wielki Piknik Rodzinny

W dniu 13 czerwca 2015 roku na terenie Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku odbył się wielki piknik rodzinny. Mógł w nim wziąć udział każdy funkcjonariusz i pracownik Policji razem z dziećmi, dla których przygotowano moc atrakcji. Imprezę, na której bawiło się 600 osób zorganizowały Niezależne Samorządne Związki Zawodowe Policjantów.

 

Wielki piknik rodzinny dla funkcjonariuszy i pracowników Policji odbył się dzisiaj na terenie Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku. Dla najmłodszych uczestników zabawy przygotowano moc atrakcji. Był pokaz tresury psów służbowych i pokaz różnorodnego sprzętu będącego na wyposażeniu Policji, gdzie każdy mógł zasiąść za kierownicą radiowozu lub motocykla, a także zobaczyć wóz bojowy Straży Pożarnej. Dzieci miały również do swojej dyspozycji ogromne dmuchane zjeżdżalnie i place zabaw, trampolinę oraz dodatkowe atrakcje przygotowane przez animatorów z Klanzy, m.in. gry i zabawy zespołowe oraz indywidualne, malowanie twarzy i możliwość puszczania wielkich mydlanych baniek. Organizatorzy nie zapomnieli również o słodkościach dla najmłodszych w postaci m.in. lodów i waty cukrowej, a na wszystkich już zmęczonych zabawą czekał grillowany posiłek. Piknik zorganizowali przedstawiciele Niezależnych Samorządnych Związków Zawodowych Policjantów z Zarządu Wojewódzkiego, Zarządów Terenowych KWP i KMP w Białymstoku, Zarządu Terenowego Oddziału Prewencji Policji oraz Zarządu Terenowego Emerytów i Rencistów. Pogoda dopisała i wszyscy byli we wspaniałych nastrojach, co sprawiło, że 600 obecnych na pikniku osób bawiło się wspaniale.

 

* źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl

 

 

 

Choinka dla dzieci zorganizowana przez ZT NSZZ P KWP Białystok (18 stycznia 2015)

W dniu 18 stycznia 2015 roku w Białostockim Ośrodku Kultury przy ul. Legionowej 5 odbyła się zabawa choinkowa dzieci funkcjonariuszy oraz pracowników Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku oraz emerytów i rencistów policyjnych zorganizowana przez Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. Impreza rozpoczęła się o godz. 11.00 wspólną zabawą dzieci oraz rodziców z animatorami. Następnie Święty Mikołaj rozdał wszystkim swoje prezenty. Spotkanie zakończył seans filmu familijnego pt. „Gdzie jest Mikołaj”. Jak co roku impreza choinkowa cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W tym roku uczestniczyło w niej ok. 200 osób oraz wydano rekordową ilość 175 paczek.


 

Konferencja Sprawozdawcza organizacji związkowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku (24 października 2014)

W dniu 24 października 2014 roku w budynku KWP w Białymstoku odbyła się Konferencja Sprawozdawcza organizacji związkowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku.
Obrady prowadził Przewodniczący Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów Wojciech Chociej. Podczas spotkania omówiono efekty działalności za okres ostatnich dwóch lat oraz zapoznano delegatów z najważniejszymi problemami jak również zamierzeniami i planami Związku na kolejne dwa lata. Gościem spotkania był Podlaski Komendant Wojewódzki Policji nadinsp. Sławomir Mierzwa, który zapoznał delegatów z sytuacją finansową komendy, przedstawił priorytety na najbliższy okres i udzieliło odpowiedzi na liczne pytania uczestników konferencji.


 

Odznaczenia związkowe – 26.11.2013 rok


 

Dzień Dziecka – Piknik rodzinny – 01.06.2013 rok


 

joomla_logo_black NSZZ Policjantów - Zarząd Wojewódzki w Białymstoku ul. Sienkiewicza 65
15-003 Białystok (pok. 104 i 105)

tel. służb. 15-760, (85) 670-24-67, fax (85) 670-34-67
Wordpress
Login